Radiostacje wojskowe

 • Zobacz wszystkie | Strony: Radiotelefony » Radmor » Radiostacje wojskowe » Radiostacje
 • RRC 9210 taktyczna radiostacja plecakowa VHF ECCM 10W

  Radiotelefony » Radmor » Radiostacje wojskowe » Radiostacje

  Radiostacja RRC 9210 jest hoppingową radiostacją plecakową nowej generacji F@stnet z szybką transmisją danych i wysokim stopniem ochrony przed przeciwdziałaniem radioelektrycznym (ECCM). Odznacza się mniejszymi gabarytami i zwiększoną funkcjonalnością w porównaniu z radiostacją RRC9200.

 • RRC 9310AP taktyczna radiostacja pokładowa VHF ECCM 50W

  Radiotelefony » Radmor » Radiostacje wojskowe » Radiostacje

  Radiostacja RRC 9310AP jest hoppingową radiostacją pokładową nowej generacji F@stnet z szybką transmisją danych i wysokim stopniem ochrony przed przeciwdziałaniem radioelektrycznym (ECCM). Jest to urządzenie modularne składające się z radiostacji plecakowej RRC 9210 oraz wzmacniacza mocy WZM 126AP. Może być instalowana na wszystkich typach pojazdów a jej gabaryty są takie same jak radiostacji RRC9500.

 • Radiostacja 3501

  Radiotelefony » Radmor » Radiostacje wojskowe » Radiostacje

  Radiostacja 3501 jest nowoczesnym środkiem łączności UKF. Przeznaczona jest do użycia na szczeblu kompanii i plutonu. Dzięki małym wymiarom i niedużej masie może stanowić osobiste wyposażenie żołnierzy. Radiostacja pracuje w paśmie częstotliwości 30 ÷ 88 MHz na jednej z 10 uprzednio zaprogramowanych częstotliwości. Za jej pomocą można realizować różne rodzaje łączności radiowej: analogową, analogową maskowaną, cyfrową, transmisję danych, selektywne wywołanie, odbiór i nadawanie sygnałów GPS. Wszystkie bloki elektroniczne wykonane są w technologii montażu powierzchniowego.

 • Radiostacja 35010

  Radiotelefony » Radmor » Radiostacje wojskowe » Radiostacje

  Radiostacja 35010 jest przeznaczona do łączności pomiędzy żołnierzami drużyny czy zespołu bojowego w niewielkich sieciach radiowych. Pracuje w paśmie częstotliwości 2405 MHz do 2480 MHz, a użytkownicy mają do dyspozycji 16 kanałów. W terenie otwartym urządzenie umożliwia nawiązanie łączności na odległość kilkuset metrów. Radiostacja 35010 to niewielkie i bardzo lekkie urządzenie, przeznaczone do wykorzystania jako osobiste wyposażenie żołnierza.

 • V3501 zestaw przewoźny

  Radiotelefony » Radmor » Radiostacje wojskowe » Radiostacje

  Radiostacja R3501 może być wykorzystywana nie tylko jako urządzenie doręczne, ale również przewoźne. W skład takiego zestawu wchodzą następujące urządzenia: radiostacja 3501, adapter samochodowy 0526, wzmacniacz mocy 0525 oraz aktywny głośnik 0529. Dzięki zastosowaniu adaptera radiostację w bardzo prosty sposób można zamontować w pojazdach mechanicznych. Przy jego pomocy radiostacja jest zasilana z sieci pokładowej 12V lub 24V. Wzmacniacz mocy umożliwia natomiast wzmocnienie nadawanego sygnału nawet do 50W (0,3W, 1W, 3W, 5W, 20W, 50W – w zależności od konfiguracji). Dzięki obu tym elementom możliwe jest utworzenie zestawu przewoźnego V3501 dużej mocy zapewniającego utrzymanie łączności na dużym obszarze. Umożliwia on realizację wszystkich funkcji radiostacji R3501 przy jednoczesnym zwiększeniu zasięgu działania drużyny lub plutonu. Zestaw można wzbogacić o dodatkowy osprzęt ułatwiający korzystanie z radiostacji np.: mikrotelefon COT 207 lub zestaw nagłowny 01316. Dostępna jest również antena przewoźna szerokopasmowa 30-88 MHz, podstawa mocująca, której typ zależy od rodzaju pojazdu, oraz przetwornica 0206/4 (12V/24V).

 • Zobacz wszystkie | Strony: Radiotelefony » Radmor » Radiostacje wojskowe » Radiostacje